Я іду в 1-й клас

З метою забезпечення реалізації Концептуальних засад реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа», здійснення принципу наступності й перспективності між дошкільною та початковою освітою, на виконання наказу Вінницької обласної державної адміністрації про участь закладу в дослідно-експериментальному проекті обласного рівня за темою «Комплексна модель системної партнерської взаємодії дорослих перед вступом дитини до школи в межах Нової української школи», з 19.10. 2019 року в закладі працюватимуть підготовчі групи «Перлинки».

Заняття проводять учителі:

Cвітлана Вікторівна Чубатюк

Наталія Вікторівна Безверхня

Олена Юріївна  Волосенко

Пріорітетне завдання освіти сьогодення – забезпечення сприятливого здоров’язбережувального процесу готовності дитини до школи.

З метою цілеспрямованого формування підготовленості дитини та її сім’ї до нових ролей, безболісного входження в шкільне життя з 19 жовтня 2019 року працюють ліцензійні групи «Перлинки», а також на базі закладу відкрито гурток «Малятко» від Центру позашкільної освіти «Школа успіху».

Заняття проводить учитель Слободяник Інна Анатоліївна.