Безпека в інтернеті.

Про безпеку в інтернеті учням розповіли професіонали
Хто, як не кібер-поліція, краще пояснить дітям про інтернет-злочинність та її наслідки? Адже сьогодні питання безпеки в Інтернеті є надактуальним, а своєчасне попередження кіберзлочинів проти особи надважливе.
Враховуючи активність сучасних підлітків в соцмережах, турбота про безпеку їх інтернет-серфінгу завдання як батьків, так і навчального закладу. Саме тому, в проведенні заходів до Дня безпеки в Інтернеті, загальноосвітня школа #15 залучилась підтримкою не лише вчителів інформатики. Представники кібер-поліції розповіли та пояснили учням про феномен інтернет-атак та їх негативні наслідки.
Для того, щоб дізнатися, як День безпечного Інтернету відзначається в світі та Україні слідкуйте за хештегами #SID2021 та #SaferInternetDay, #ДеньБезпечногоІнтернету у соціальних мережах.
А тим часом, наш навчальний заклад проводить безліч виховних заходів на цю тему. Докладніше про їх перебіг та основні моменти розповімо у кінці навчального тижня.