Благодійна допомога🎁 для вихованців Стрижавського дитячого будинку-інтернату

Навколо нас багато людей, які потребують підтримки🙏🏽.
І, на щастя, є чимало людей, котрі готові простягнути руку допомоги, бажання допомагати яких є непереборним😇.

Діти та дорослі підопічні Стрижавського дитячого будинку-інтернату не перестають вірити в святкові дива🎉, завдяки справжнім друзям, які втілюють їх найзаповітніші мрії у вигляді подарунків🎁.

Напередодні новорічно-різдвяних свят 👩‍👧‍👦 батьки , учні та вчителі нашої школи передали вихованцям солодкі подарунки, засоби гігієни та індивідуального захисту. Гості побажали дітям веселих і радісних свят, міцного здоров’я та бажання творити добро своїми гарними вчинками.

Дякуємо всім, хто був небайдужим та приєднався до привітань вихованців з Новорічними святами та Різдвом Христовим😇!

З найкращими побажаннями щастя та здоров’я Вашим родинам та процвітання у Новому році!!!