Благодійний фонд «Щаслива лапа»

З метою покращення ситуації безвідповідального та жорстокого ставлення до тварин та з метою реалізації статті 6 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» Благодійний фонд «Щаслива лапа» пропонує закладам загальної середньої та професійної освіти долучитися 5-6 жовтня 2020 р. до проведення «ІІІ Всеукраїнського уроку доброти» ( про гуманне та відповідальне ставлення до тварин), присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин, який відзначається 4 жовтня.

Добро починається з тебе.
Мета учнівського самоврядування : Формувати розуміння поняття «добро», усвідомлення того, що кожна людина приходить в цей світ, щоб творити добро.
Вчити висловлювати власну думку, розширити і збагатити словниковий запас учнів; працювати в групах.
Розвивати вміння своїми добрими вчинками прокладати шлях до добра. Виховувати людяність та милосердя.

Учнівське самоврядування закладу та не байдужі учні відвідали Сабарівський притулок для тварин . Ми приїхали не з пустими руками )
Чотирьох лапі друзі були ситі та щасливі .
За місяць до пачок у акції ми розпочали пошиття підстилок для них .
Учні нашого закладу з заохоченням прийняли активну участь , так як не байдужі до безпритульних тварин .

Пам’ятайте , добро починається саме з нас з вами 🐶😇