Всеукраїнська акція “Благодійники в дії”

Учнівське самоврядування нашої школи відвідало притулок для безхатніх тварин

12 лютого учні загальноосвітньої школи #15, на чолі з педагогом організатором, відвідали Сабарівський притулок для тварин “Планета”. В рамках всеукраїнської акції “Благодійники в дії” чотирилапим друзям привезли близько 200 кілограмів кормів для тварин, теплі лежачки та засоби догляду. Усе це напередодні зносили усією школою.
Приємно бачити, що діти мають добрі серця та благородні наміри. Більше того, не лише самостійно намагаються допомогти знедоленим тваринам, але й проводять просвітницьку діяльність серед знайомих. Так, на минулому тижні, за ініціативи учнівського самоврядування нашого навчального закладу, представники місцевої громадської організації також відвідали притулок для тварин. Самотужки купили та доставили пухнастикам мішки кормів та різного роду “смаколиків”.
Деталі на відео 🐶🥰

#БлагоДІЙники в дії»