Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства” , яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Ось і в нашій школі дана акція стартувала 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.

Будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням її прав. Так, в закладі загальної середньої освіти проведено чимало заходів на формування учнівської свідомості щодо нетерпимого ставлення до насильства.

Зокрема, в нашій шкільній родині акція розпочалася із години спілкування “Ми – різні, але ми – рівні” між третьокласниками та класними керівниками . Разом із педагогом-організатором молодші школярі під час великої перерви організували флешмоб “Наші пальчики проти насильства”, до якого долучилися і вчителі школи.

Схожий флешмоб відбувся і у 3 класі під девізом “Наші долоньки проти насильства”.