«ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА»

Одним із завдань сучасної шкільної правової освіти є вміння здобувача освіти орієнтуватись у величезному потоці інформації. Навчити цього на уроці правознавства просто неможливо, тому в навчальному закладі щорічно проводиться тиждень права, який включає в себе комплекс різноманітних форм позакласної роботи.

Проведення різноманітних заходів мають на меті підвищити правову культуру дітей, стимулювати в них бажання реалізувати свої права, необхідність виконувати обов’язки, виховувати повагу до прав інших.

Робота над формуванням правових відносин продовжується і далі. Вона сприяє розширенню правових знань дітей, формує вміння співвідносити в житті норми моралі і права, застосовувати правові знання в повсякденному житті.