Здоров’я як стиль життя.

В рамках інформаційного марафону, організованого Департаментом освіти ВМР, в нашому навчальному закладі проведено тижневик здорового способу життя.
Привчати людину дбати про своє здоров’я потрібно змалку. Загальноосвітня школа ✓15 дотримується саме такого принципу.
В межах марафону проведено інтерактивні бесіди та ігри, виконано безліч творчих завдань, спрямованих на формування відповідального ставлення до свого здоров’я, популяризацію спорту, активного дозвілля та інших способів зміцнення здоров’я та боротьби зі стресовими ситуаціями.
Стан здоров’я людини залежить на 20% від спадковості, на 10% від рівня розвитку медицини, на 20% від стану довкілля, на 50% від способу життя. Тому справедливі є слова: «Ваше здоров’я у ваших руках». І наш священний обов’язок, як навчального закладу, донести до дітей цю істину. Звісно, що без співпраці з батьками зробити це неможливо. І ми вдячні їм, за гарне виховання їх дітей, наших учнів – майбутнього України.