ЗІРКОВИЙ ОЛІМП 2024

Ось і промайнув ще один навчальний рік і ми знову радісно вітаємо всіх вас. Цей день – це підсумок праці, яка вже приносить плоди пізнання, розуму, терпіння і наполегливості.

Наша школа – це розмаїття талантів минулого і сповнене високих устремлінь прийдешнє. Приємно бачити , що і сьогодні заклад повниться молодими обдаруваннями. Це майбутнє нашої країни, її надія, її гордість.

Учні нашої школи живуть цікавим і насиченим життям. Їм підвладні не тільки вершини наук. Вони гідно проявляють себе і в підкоренні олімпійських спортивних висот.

Нам є ким пишатися, до чого прагнути і куди рости. Є потужний потенціал творчої та обдарованої молоді, вчительської та батьківської громади.

Щира подяка батькам, вчителям, всім тим, хто зробив перемогу можливою, кому не байдужий потенціал нашої юної генерації.