Конкурс відео-роликів декламування віршів “Christmas Time”

Цікавим був «Тиждень англійської мови» і для учнів 5-х класів.

Впродовж тижня учні записували та надсилали на конкурс свої відео-ролики, на яких вони декламували свої улюблені Різдвяні вірші.

Відео переможців увійшло до загального фільму, який і було запропоновано розмістити на сайті закладу. Загалом на конкурс було представлено  23 відео-роботи.

Підсумки конкурсу було підведено у п’ятницю  08 грудня 2021 р.

Найкращими журі визнало відео-роботи, які надіслали :

Шадурова Варвара – 5-Д клас,

Білозор Назар -5-Б клас,

Сірак Поліна- 5-А клас,

Лебедєва Марія- 5-Б клас,

Кіляновський Владислав – 5-Г клас,

Зуб Анастасія – 5-А клас,

Войтенко Кіріл – 5Б клас.

Члени журі також відзначили роботи учнів:

5-А класу – Левшиної Дар’ї, Ящишиної Софії,

5-Б класу- Ладуби Олександра, Домбровської Злати,  Циганенко Анастасії,  Кириленко Андрія,

5-Г класу- Гончарук Анни, Коваль Анни, Кучеренко Дениса, Кушніра Михайла, Григорук  Софії ,

5-Д класу- Барабаш Еммануели, Магдич Аліни, Богомживущего Ярослава, Черниш Каріни, Гавриш Анастасії.

Поезія – невід’ємна літературна складова кожної мови. Досвід учителів англійської мови переконливо свідчить про доцільність використання віршованого матеріалу як основи розвитку мовних та мовленнєвих навичок у процесі навчання, і не тільки.

Вірші цікаві, прості, доступні для розуміння та запам’ятовування, сприяють розвитку комунікативних здібностей. Зважаючи на особливості дитячого світорозуміння та широкий вибір поезії кожен може знайти на свій смак і розсуд. Так ви тренуватимете вимову, пам’ять,  вивчатимете нові слова та дізнаєтесь більше про культуру, традиції та звичаї  народу, мову якого вивчаєте!!!!.

Читайте, запам’ятовуйте та декламуйте вірші разом з нами!!!  Ви отримаєте величезне задоволення та  неоціненну  користь!!!