Космічна Україна у малюнках учнів нашої школи Цього року Україна святкує 30 річницю Незалежності.

Цього року Україна святкує 30 річницю Незалежності. З 1991 року в космічній галузі нашої держави відбулося чимало визначних подій. Це і запуск 3-х українських супутників серії Січ, призначених для дистанційного зондування Землі, і політ Леоніда Костянтиновича Каденюка у космос. З цієї нагоди ГО “Асоціація Ноосфера” організували конкурс малюнків, де діти розказують, якою бачать космічну Україну, її надбання та майбутнє. Конкурс проходив з 1 Лютого по 5 Квітня 2021.
Учні загальноосвітньої школи ✓15 уже отримали свої дипломи учасників, з чим ми їх і вітаємо. Пишаємося багатою уявою та творчими здобутками наших діток😇