Міський конкурсний проект «Лідер року 2020»

3 березня в КЗ «Вінницький міський палац дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної» відбувся І тур міського конкурсного проекту «Лідер року 2020». Конкурс проводиться в рамках діяльності Вінницького міського молодіжного громадського об’єднання «Союз старшокласників «Лідер» за підтримки Департаменту освіти Вінницької міської ради. Складається конкурс із 2 турів: відбіркового та фінального туру.

Відбірковий тур складався із чотирьох етапів, під час яких конкурсанти демонстрували свої знання та вміння, ерудицію, креативність, ораторські здібності, логічне та творче мислення.

Учениця 9 класу Вікторія Яхно приймала участь в конкурсі Лідер Року. Нашу школу відмітили за такі таланти. Вікторія ввійшла в 7 кращих лідерів нашого міста .