Олімпійський тиждень

Протягом Олімпійського тижня в нашому ліцеї панувала атмосфера справжньої спортивної єдності та активного способу життя. Офіційне відкриття Олімпійського тижня стало справжнім святом, на якому були присутні не тільки учні та вчителі, але й боги Олімпу, які завітали до нас, щоб передати свою енергію та мудрість. Учасники події занурилися у міфологічний світ Древньої Греції, де кожен бог символізував певний вид спорту чи його якість: силу, витривалість, швидкість і гармонію. Ця урочиста частина дала старт тижню, який наповнився спортивними змаганнями, веселими руханками та незабутніми враженнями. Учні 11 класів активно долучились до організації та проведення різноманітних заходів, зокрема, вони відповідали за руханки на перервах для молодших класів. Ці короткі фізичні вправи допомагали дітям розім’ятися та підвищити свій настрій перед наступними уроками, а також виховували у них любов до спорту. Також протягом тижня вчителі фізичного виховання проводили спортивні уроки, де учні могли проявити свої здібності у різних видах спорту, розвивати командний дух та вміння працювати разом. Ці уроки стали чудовою можливістю для учнів дізнатися більше про різні види фізичної активності та спробувати свої сили у нових видах спорту.