Онлайн-гра UChange

Сьогодні 11 вересня була проведена Онлайн-гра для лідерів учнівського самоврядування UCHange LIVE:Vinnytsia
Онлайн-гра UChange проводиться в рамках реалізації проекту Ради Європи «Сприяння участі громадян у демократичному процесі прийняття рішень в Україні» в партнерстві ГС «Київська громадська платформа неурядових організацій» та ГО “Форум розвитку громадянського суспільства”.
За 2.5 години кожен учасник/учасниця дізналися секрети життєдіяльності міста та опанували практичні навички ефективного використання інструментів громадської участі на власних, заявлених, кейсах.
Учасник/учасниця онлайн-гри UChange LIVE під час всього ігрового процесу мав знаходитись за комп’ютером, з увімкненою камерою та мікрофоном.

Для участі у грі від кожного закладу запрошувались по 1 представнику (учень/учениця 9-11 класів)та педагог-організатор навчального закладу.
Вікторія Яхно , учениця 10 класу представляла власний проект під назвою «Спортивне життя 15 школи», який в майбутньому планує реалізувати з учнями закладу за підтримки викладачів та не байдужих .
Дякуємо організаторам за корисні поради та вагомий внесок у наші проекти .