Останній Дзвінок – 2024

Вітаємо вас усіх зі святом!

Сьогодні ми зібралися разом, щоб відзначити особливий день — день, коли для наших випускників пролунає останній дзвоник. Це символ завершення шкільного життя та початку нових, незвіданих горизонтів. У цей урочистий момент хочемо звернутися до вас із патріотичним словом.

Наша рідна Україна — це земля, що наповнена величною історією, мужніми людьми та незламним духом. Сьогодні ми бачимо перед собою нове покоління, яке готове взяти на себе відповідальність за майбутнє нашої Батьківщини.

Кожні батьки пишаються своїми дітьми, а ви, дорогі випускники, зробіть все можливе, щоб ваші діти пишались вами!

Випускники, ви — надія та гордість України. Ви — ті, хто буде творити нову історію, розвивати науку, мистецтво, економіку та захищати наші кордони. Нехай ваша любов до рідної землі буде вашою путівною зіркою. Будьте відважними, мудрими та непохитними у своїх прагненнях.

Пам’ятайте, що у вашому серці завжди пульсує українська кров, що вимагає вірності, честі та відданості!

З Останнім дзвоником, дорогі випускники! Нехай він звучить, як заклик до великих звершень, як символ вашої незламності та віри в краще майбутнє. Вперед, до нових висот, на благо України! Слава Україні!