Ось і завершився «Олімпійський тиждень», який проходив з метою популяризації олімпійського руху, розвитку фізичної культури і масового спорту, а також з нагоди Дня фізичної культури та спорту⚽️.

Розпочали тиждень з єдиної класної години «Олімпійський урок», під час якої учні ознайомилися з історією різних олімпійських видів спорту: акробатики, легкої атлетики, футболу, баскетболу та інших. У класах були проведені бесіди, про значення спорту в житті кожної людини.

У межах тижня було проведено багато різноманітних свят та змагань.

Учні початкових класів взяли участь у майстер-класі «Наші перерви – спортивні перерви»

Для учнів 3-4х класів були проведені «Малі олімпійські ігри».

Учні 5-6х класів взяли участь у квесті «У пошуках Олімпійського вогню». Під гаслом «Швидше! Вище! Сильніше» відбулися змагання для учнів 7-9х та 10-11х класів.

В шкільній бібліотеці була організована виставка літератури «Олімпійський рух в Україні». Учні школи взяли активну участь у конкурсі малюнків на спортивну тематику, вікторинах на кращого знавця історії Олімпійських ігор.

Всі заходи пройшли в теплій та дружній атмосфері 🥳