Пам’ятай про Крути.

“Найбільша любов – життя віддати за друзів” – цитата з Євангеліє, висічена на пам’ятному хресті Героям Крут у Києві.

З нагоди вшанування подвигу юних студентів, розстріляних червоноармійцями поблизу залізничної станції Крути у 1918 році, в загальноосвітній школі #15 проведено ряд патріотично-виховних заходів. Дуже важливо, аби для учнів Герої Крут не були просто іменами чи пам’ятниками.

Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі. Ця героїчна й водночас трагічна подія знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та святого обов’язку — боронити її.

Для учнів школи було проведено тематичну радіолінійку. Бібліотекарем школи організовано тематичну виставку. В лекційно-ілюстративному форматі педагоги-оранізатори відтворили для дітей суть подій столітньої давнини та їх політичні наслідки для країни аж до тепер.