предметних олімпіад школярів ЗШ I–III ст. № 15 ВМР
№
п/п |
Предмет | Клас | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя | Місце
|
ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з базових предметів |
|||||
1. | Екологія | 11-А | Юзькова Єлизавета Платонівна | Уманець О.О. | І |
2. | Правознавство | 10-А | Гула Ірина Олександрівна | Гирич Г.Д. | І |
3. | Правознавство | 10-А | Сенелюк Анастасія Сергіївна | Гирич Г.Д. | ІІІ |
4. | Математика | 6-Б | Куций Іван Олександрович | Маслова О.О. | ІІІ |
5. | Математика | 6-В | Стець Олексій Андрійович | Мельничук О.М. | ІІІ |
6. | Укр. мова та літ | 8-В | Король Валерія Олегівна | Дубенчак О.Б. | ІІІ |
7. | Укр. мова та літ | 8-Б | Дідук Юлія Віталіївна | Дубенчак О.Б. | ІІІ |
8. | Укр. мова та літ | 10-А | Сенелюк Анастасія Сергіївна | Чайнюк Н.В. | ІІІ |
9. | Укр. мова та літ | 11-Б | Загородня Дар’я Анатоліївна | Чайнюк Н.В. | ІІІ |
10. | Економіка | 11-Б | Загородня Дар’я Анатоліївна | Уманець О.О. | ІІІ |
11. | Географія | 8-Б | Дідук Юлія Віталіївна | Уманець О.О. | ІІ |
12. | Географія | 10-А | Сенелюк Анастасія Сергіївна | Білоконна Н.В. | ІІІ |
13. | Хімія | 8-Б | Яковишенко Софія Сергіївна | Чульфа Л.В. | ІІІ |
14. 1 | Англ.мова | 11-Б | Загородня Дар’я Анатоліївна | Горовенко Т.П. | ІІ |
15. 1 | Англ.мова | 10-А | Сенелюк Анастасія Сергіївна | Чопляк В.В. | ІІ |
16. | Англ.мова | 10-А | Мовчан Аліна Віталіївна | Чопляк В.В. | ІІІ |
17. | Труд навч | 9-А | Мельник Інна Анатоліївна | Присяжнюк С.В. | ІІІ |
18. | Астрономія | 11-Б | Петрук Іван Романович | Носуліч М.В. | ІІІ |
19. | Історія | 11-Б | Загородня Дар’я Анатоліївна | Гаврилюк Ю.П. | ІІІ |
20. | Історія | 10-А | Сенелюк Анастасія Сергіївна | Гаврилюк Ю.П. | ІІІ |
21. | Історія | 9-Б | Шеремета Володимир | Гаврилюк Ю.П. | ІІІ |
ІІІ етап Всеукраїнських олімпіад з базових предметів |
|||||
1 | Екологія | 11-А | Юзькова Єлизавета Платонівна | Уманець О.О. | ІІ |
2 | Історія | 11-Б | Загородня Дар’я Анатоліївна | Гаврилюк Ю.П. | ІІ |
3 | Правознавство | 10-А | Сенелюк Анастасія Сергіївна | Гирич Г.Д. | ІІІ |
4 | Економіка | 11-Б | Загородня Дар’я Анатоліївна | Уманець О.О. | ІІ |
5 | Англійська мова | 11-Б | Загородня Дар’я Анатоліївна | Горовенко Т.П. | ІІ |
6 | 10-А | Сенелюк Анастасія Сергіївна | Чопляк В.В. | ІІ | |
ІV етап Всеукраїнських олімпіад з базових предметів
|
|||||
1 | Історія | 11-Б | Загородня Дар’я Анатоліївна | Гаврилюк Ю.П. | учасник |