Про підсумки проведення літературно-мистецького проєкту «Шевченко – для усіх століть»

На виконання наказу Департаменту освіти Вінницької міської ради від 04.03.2020 №115 «Про проведення літературно-мистецького проєкту «Шевченко для усіх століть», наказу директора закладу від 06.03.2020 «Про проведення літературно-мистецького проекту «Шевченко – для усіх століть»,  відповідно до плану роботи закладу на 2019-2020 н.р., з нагоди річниці від дня народження видатного українського письменника, художника та громадського діяча – Тараса Григоровича Шевченка, з метою участі у загальноміському літературно-мистецькому проекті «Шевченко – для усіх століть»,  формування концепції національно-патріотичного виховання молоді, в закладі в період  10 – 11 березня 2020 року проведено низку заходів, розроблених творчою групою вчителів, обговорено та затверджено на засіданні м/о вчителів української мови й літератури, погоджено з адміністрацією та частково (у зв’язку з призупиненням освітнього процесу) реалізовано.

У рамках відзначення 206-ї річниці видатного українського митця, відповідно до складеного планупроведено:

▪ радіолінійку «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття, тебе своїм сучасником звемо» (вчитель Дубенчак О.Б. – 9-Б клас);

▪ учні 8-А,Б класів – вчитель Пастух Л.М. – переглянули кінострічки про життєвий і творчий шлях Т.Г.Шевченка;

▪ учитель Янощук Л.Л. провела брейн-ринг «Знавці Шевченківського слова» для учнів 10-11 класів;

▪ літературну композицію «Відкриваю Шевченка…» підготувала Лукіянчук Н.М. (7-і класи);

▪ учителі Висоцька Н.Є., Опалинська Н.О. провели позакласний захід із зарубіжної літератури «Світова велич Шевченка»;

▪ частина учнів подали малюнки на конкурс ілюстрацій  до творів Т.Г. Шевченка та творчі роботи на конкурс «Візьму перо і спробую…»;

▪ підведено підсумки шкільного етапу міського конкурсу поетів-початківців «Зелене гроно», кращі з яких подано в КУ «ММК» ВМР.

▪ у початковій школі проведено конкурс читців серед  учнів 1-4 класів «Іду з дитинства до Тараса»;

▪ бібліотекарем Бернацькою Г.М. та вчителем Чайнюк Н.В. підготовлено радіопередачу «Читаємо Т.Шевченка і про Шевченка».