Талановиті учні загальноосвітньої школи √15 отримали стипендії міського голови

За підсумками І семестру 2019-2020 навчального року на виконання «Програми розвитку освіти міста Вінниці на період 2013-2020 років», з метою сприяння пошуку талановитої та обдарованої молоді, заохочення учнів та вихованців навчальних закладів системи загальної середньої та позашкільної освіти, початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, клубних формувань та дитячо-юнацьких спортивних шкіл, кращі студенти, учні, вихованці закладів освіти міста традиційно отримують стипендії міського голови.
Серед учнів нашого навчального закладу, стипендіями було відзначено:
Дідук Юлія Віталіївна 11-А,
Жук Тетяна Олегівна 7-Б,
Коломієць Наталя Володимирівна 11-А,
Король Валерія Олегівна 11-Б,
Куций Іван Олександрович 9-Б,
Логінова Марина Денисівна 11-А,
Хіміч Єлизавета Сергіївна 10-Б,
Юр’єва Марина Олегівна 10-А,
Яхно Вікторія Юріївна 10-Б.
Стипендії міського голови їм було вручено у стінах рідної школи директором навчального закладу Василевською Т. В., 21 грудня.
Вітаємо цю талановиту, працьовиту, цілеспрямовану молодь та зичимо їм подальших успіхів та звершень. Висловлюємо подяку батькам, вчителям та навчальним керівникам за їх сумлінний та систематичний труд. Адже кожен коштовний алмаз потребує огранки, щоб розкрити увесь свій блискучий потенціал.