Творчо-пізнавальний проєкт: “Земля на зерняткові стоїть”

😇На базі 4 – Б класу розпочався творчо-пізнавальний проєкт:
“Земля на зерняткові стоїть”, який має на меті популяризувати тему Хліба, його значення і цінність для всіх часів історії людства, традиції, з ним пов’язані …

🍂Проєкт також має на меті ознайомити учнів із процесом виготовлення хліба сучасними технологіями та різномаїття видів хлібобулочних виробів під час ознайомчої подорожі по хлібокомбінату.
А заключним етапом проєкту стане авторська театральна вистава про житній віночок у виконанні всіх учнів 4 – Б класу.

🏡У неділю, 10 жовтня, разом із заступником директора з виховної роботи, класним керівником та керівником театрального гуртка учні відвідали єдиний в Україні Музей Хліба, що знаходиться в мальовничому поліському селі Білопілля на півночі Вінниччини.