Учні загальноосвітньої школи √15 здійнялися “сходинками до Парнасу”

Традиційний щорічний фестиваль учнівської творчості “Сходинки до Парнасу” в умовах карантинних обмежень відбувся в он-лайн форматі. Однак це не завадило учням нашої школи реалізувати свої мистецькі задуми та передати всю свою артистичність крізь об’єктиви відеокамер.

Запальні танці, захоплюючі вокальні композиції, чуттєва декламація віршів, театральні міні-постановки та безліч інших творчих номерів довели – наші учні не просто мають величезний мистецький потенціал, але й готові активно його демонструвати. Усім, без виключення, композиціям не бракувало естетичної складової, винахідливості та оригінальності.

Творчі номери з року в рік демонструють зростання виконавської майстерності та підвищення художнього рівня аматорського мистецтва серед учнів нашого навчального закладу. Разом з тим, адміністрація школи не припиняє створювати сприятливі умови для творчої самореалізації учнів, їх духовного самовдосконалення.