І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів

Нагородження переможців та відкриття І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2020/2021 навчальному році.

Її Величність Наука, свято таланту, на якому було відзначено найкращих учнів і педагогів нашого закладу. Слова вітання дітям та їх наставникам – учителям, висловила заступник директора з навчально-виховної роботи Ковальчук Лариса Антонівна. Вона побажала всім присутнім не зупинятися на досягнутому, подальших творчих успіхів, нових злетів та перемог.

Талант і творча обдарованість особистості стають сьогодні запорукою інтелектуального та економічного розвитку країни та є сприятливим фактором національного престижу. Всеукраїнські учнівські олімпіади — це визнання обдарувань учнів: їх знань, предметної компетентності, навичок пізнавальної, творчої діяльності.