Цьогорічне 1 вересня – це історичний день!

День, про який згадуватимуть ще не один десяток років. Про який школярі розповідатимуть своїм дітям, і ті своїм… І вже ніхто ніколи не забуде ті змішані, суперечливі емоції, коли, йдучи до школи, після багатьох місяців розлуки , батьки , вчителі та діти і боялись, і раділи одночасно.Не у всіх областях сьогодні відкрилися школи.

”Червона зона” лишилася на ”Дистанційці” , а в інших освітніх закладах діють суворі правила.І нехай цьогоріч без першого дзвоника, лінійки та палких обіймів. Без рукостискань та з великою дистанцією один від одного. Але з непереборною жагою до знань, щирими емоціями та насолодою від живого спілкування.

Так, перед освітянами постали нові виклики. На них покладена велика місія і навчати дітей, і слідкувати за дотриманням всіх протиепідемічних заходів. Вони, як лікарі, мусять відважно стояти на передовій та брати удар на себе.Тому у цей святковий день, від всього колективу 15 РОДИНИ, хочеться побажати вчителям міцного здоров’я, витримки, сил та наснаги впоратися з усіма перешкодами, які підкидає доля.Подякувати за професійність, мужність та відчайдушну готовність, незважаючи ні на що, взяти на себе відповідальну місію навчати та виховувати дітей за будь-яких умов і обставин – і у стінах школи в умовах карантину, і дистанційно, і змішано, і за старенькими комп’ютерами зі слабким інтернетом.Ми знаємо – ви, педагоги, готові до всього !Вас складно чимось налякати! Ви не зупинитеся, поки не надасте дітям знання, поки не відкриваєте для них нове, не пояснити незрозуміле.Ви сучасні , креативні, винахідливі, і неодмінно знайдете спосіб відкрити дітям світ пізнань. Нових успіхів та досягнень у новому навчальному році!