14 листопада Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

Це день, який служить нагадуванням всьому прогресивному людству про те, що поширеність захворювання невпинно зростає. Вперше Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом був проведений IDF (Міжнародною діабетичною федерацією) і Всесвітньою організацією охорони здоров’я 14 листопада 1991 року для координації боротьби з цукровим діабетом у всьому світі. Завдячуючи діяльності IDF Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом охоплює мільйони людей по всьому світу і об’єднує діабетичні громади 145 країн з благородною метою підвищення обізнаності про цукровий діабет та його ускладнення.

В нашій школі з 15.11.2021-19.11.2021 було проведено години спілкування (zoom конференція) «Про цукровий діабет» (класні керівники 5-11 класів), тематичні бесіди (zoom конференція) «Що маємо знати про гіпоглікемію» (класні керівники 5-11 класів), онлайн бесіду для педагогів закладу «Гіпоглікемія. Як розпізнати».
Також проведені тематичні уроки з учнями початкової школи із трансляцією відеоролику .