19 вересня в Україні пройшов Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»

Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It World», міжнародним рухом «School Recycling World» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства закордонних справ України, органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, об’єднань, соціально відповідального бізнесу та медіа проводить щорічну соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій. Мета акції – поліпшення екологічної ситуації в Україні, розвиток Всеукраїнського волонтерського руху, сприяння розбудові екологічного сектору.

Цього року “World Cleanup Day” відбувся із дотриманням карантинних норм та правил техніки безпеки. Обов’язковою вимогою було наявність захисних масок, рукавичок та врахування соціальної дистанції.

Усіх бажаючих долучитися просили за можливості взяти з собою рукавички та декілька пакетів для сміття. Втім, при потребі, ці речі були надані організаторами. Початок – як і по всьому світу – о 10:00.
Координатори зустрічали учасників на зупинці громадського транспорту по вулиці Чорновола. Спершу для них влаштовували короткий інструктаж, після чого й почалось прибирання.
Акція тривала до 12:00 – саме на цей час за зібраним сміттям приїхало авто комунального підприємства “ЕкоВін”.

Зазначимо також, що до еко-руху продовжують долучатися відомі люди: Alyona Alyona, Джамала, Наталка Карпа, Jerry Heil, Willarmex (Артем Мєх), блогери Сабіна Мусіна, Топ Тім, Бічолла, ведучі Марія Мельник та Ілля Ярема.

Наші учні долучилися до акції прибираючи з небайдужими улюблені місця відпочинку жителів міста. Тому 15 школа допомогла очистити від сміття наші живописні куточки природи та привли їх до ладу. Діти отримали задоволення від проведеного на свіжому повітрі часу, цікавого спілкування і отриманого результату – сяючої ,чистотої, оновленої Вінниці .
#побачивприбери #worldcleanupday #schoolrecyclingworld #letsdoitukraine.