18 вересня 2018 року відбулася батьківська конференція для батьківської громадськості усіх класних колективів нашої школи.

Присутніми були 265 представників від батьків та 42 педагоги.

Порядок денний:
 • про підсумки ДПА – 2018, ЗНО-2018,
 •  про оздоровчу кампанію – 2018,
 • про профілактику правопорушень серед учнівської молоді,
 •  про звіт голови батьківської ради про роботу за 2017-2018 н.р. та про використання благодійних коштів влітку 2018 року,
 •  про режим роботи закладу у 2018-2019 н.р.,
 •  про оновлення складу шкільної батьківської ради.

Щодо підсумків ДПА, ЗНО у 2018 році виступили заступники директора з  НВР Ковальчук Л.А., Пастух Л.М., які ознайомили присутніх із результатами  участі учнів школи в олімпіадах, предметних конкурсах, творчих конкурсах і зауважили, що кількість дітей-переможців у минулому навчальному році збільшилася. Також відзначили, що випускники 2018 року показали гарні результати при здачі ЗНО та ДПА.

У своїй доповіді директор школи подякувала батькам за талановитих і старанних  учнів і наголосив, що тільки разом, у тісній співпраці батьків, дітей та педагогів можна досягти успіху.

Щодо підсумків оздоровлення учнів влітку Василевська Т.В. розповіла, що на виконання Закону України від 04.09.2008 №375-VI «Про оздоровлення та відпочинок дітей», наказу Департаменту освіти Вінницької обласної державної адміністрації від 24.05.2018  № 308 «Про організацію оздоровчої кампанії влітку 2018 року», рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради від 31.05.2018 р. № 1171 «Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей м. Вінниці влітку 2018 року», з метою додержання законодавства щодо відпочинку та  оздоровлення дітей із числа учнів закладу, які потребують особливої соціальної уваги влітку 2018 року було оздоровлено 15 учнів.

За кошти міського бюджету:

 •  2 учнів – діти, позбавлені батьківського піклування;
 •   1 учень – дитина із малозабезпеченої сім’ї;
 •  3 учнів – діти учасників АТО.

За кошти обласного бюджету:

 •  3 учнів – діти із малозабезпечених сімей;
 • 6 учнів з багатодітних родин.

У ході конференції також були обговорені питання харчування учнів пільгових категорій та за кошти батьків, залучення дітей позашкільною освітою тощо.

Майор поліції Доскоч Ольга Володимирівна розповіла батькам про  профілактику правопорушень серед учнівської молоді.

Голова батьківської ради Кшемінський Віктор Болеславович прозвітував про використані кошти з благодійного рахунку закладу.

Останнім питанням конференції були вибори членів загальношкільного батьківського комітету. Вітаємо батьків першокласників, які активно, як з пропозиції класних керівників, так і зі власною ініціативою, приступили до серйозної й цікавої роботи – співпраці з педагогічним та учнівським колективом у ролі членів батьківського комітету. Адже немає важливішої справи, ніж бути поряд з дітьми протягом їх 11-річного навчання в школі!

[serious-slider id=”7″]

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *