Дорогі наші ВИПУСКНИКИ!

Це свято найкращої пори в житті людини – свято юності! Завжди пам’ятайте: ваші батьки, наставники, покладають на вас великі сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою винагородою вашим учителям.

Хочемо привітати батьків сьогоднішніх випускників. Разом із своїми дітьми Ви пройшли цей довгий і непростий шлях. Разом з ними навчалися, раділи першій написаній букві і першому прочитаному слову, переймалися невдачами та підтримували у важку хвилину. Нехай же Ваші діти завжди вас люблять, ніколи не забувають дороги до рідної домівки і стануть гідними громадянами нашої держави. Здобувайте освіту, працюйте, примножуйте славу рідної землі, бо народилися ви і зростали у незалежній Україні, яку віками виборювали наші герої. Будьте гідними їх послідовниками та справжніми громадянами, гордо несіть славу минулих поколінь та творіть нову величну історію нашої держави. Ми віримо, що любов до рідного краю, глибока шана до надбань попередніх поколінь, високі ідеали, творча праця зроблять ваше життя щасливим, прославляючи рідну школу.

Божого Вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії!Щасти Вам у всьому! В добру путь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *