22 квітня в нашій країні відзначається Всесвітній День Землі!

До Всесвітнього Дня Землі у нашому закладі відбувся цікавий і пізнавальний онлайн – квест екологічний. “Чому рибалки недолюблюють пеліканів?”,”Чому лісовий кіт потрапив у Червону книгу?”, “Чи є необхідність сучасній людині носити натуральне хутро?” – ці та ще багато різних питань-проблем ми з’ясовували з учнями .

22 квітня в нашій країні відзначається Всесвітній День Землі! Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Тому учні всіх класів зібрались на екологічний квест “Доля планети в наших руках!”, щоб ще раз нагадати всім про необхідність збереження навколишнього середовища і планети в цілому. Під час гри команди виконували поставлені завдання та гідно проходили кожну екологічну станцію. Учні показали свою кмітливість, спритінсть, швидкість, бажання перемагати та працювати разом.