Увага!!! Конкурс “Бюджет шкільних проєктів”

Сучасна роздягальня в спортзалі,  інтерактивний лазерний тир “Снайпер” чи комфортний багатофункціональний освітній лаунж-простір? – обирайте, ваш голос вирішальний!

В рамках міського конкурсу “Бюджет шкільних проєктів”, учні нашої школи створили та подали на розгляд координаційної ради три проєкти, які зроблять перебування в нашому навчальному закладі ще більш комфортним, пізнавальним та якісним.

Метою кожного проєкту є створення нових креативних місць, де ви, учні нашої школи, зможете впроваджувати свої інноваційні заходи, набувати нових навичок, весело та корисно проводити час.

На кожному етапі конкурсу ви активно працювали: обговорювали найбільш актуальні для вас потреби школи, міркували над проєктами та проявляли себе, як активних та амбітних молодих інноваторів.

Нині ваше завдання ознайомитись з відібраними проєктами, щоб помірковано та виважено визначитися з, на вашу думку, найактуальнішим та найпотрібнішим. І на етапі голосування віддати свій голос саме за нього.

Отже. Наші проєкти: Осередок спортсмена, Інтерактивний лазерний тир “Снайпер” та освітньо-креативний простір учня.

1.Осередок спортсмена

Кожна дитина потребує комфортних умов для отримання освітніх послуг, однією з яких є упорядковане, тепле та світле приміщення для забезпечення зручного переодягання школярів  до та після уроку фізкультури, розміщення та зберігання їхніх особистих речей. За останні роки зросла кількість учнів, тому уроки фізкультури можуть відбуватися одночасно в декількох класах. Даний проєкт дає можливість розмежувати простір між класами, зробити зручним вхід до роздягалень, створити належні умови для усіх учасників освітнього процесу. На даний час роздягальні, збудовані в 70-х роках ХХ ст.,  потребують негайного ремонту та відповідного устаткування.

Проєкт спрямований на вирішення проблеми відсутності належних умов для здійснення освітнього процесу в напрямку фізичного оздоровлення учнів, забезпечення їх фізіологічних потреб, а саме оновлення роздягалень спортзалу. Для усунення цієї проблеми  автори проєкту пропонують здійснити якісне оновлення роздягалень, які повинні містити лавочки для сидіння, місця для збереження речей, сучасне освітлення, покращену систему опалення за рахунок заміни батарей центрального опалення. Це дасть можливість ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, зменшення витрат на їх оплату, а отже, економії бюджетних коштів.

2. Інтерактивний лазерний тир “Снайпер”

Ідея цього проєкту базується на використанні сучасної електронної техніки на уроках «Захист України». Інтерактивний лазерний тир «Снайпер» – це програмно-апаратний комплекс, за допомогою якого вчитель може ефективно формувати у своїх учнів навички прицільної стрільби з гвинтівки, автомата та пістолета. Це – комплекс, що містить проектор, екран, відеокамеру, звукопідсилювач й лазерну зброю. Так само необхідний комп’ютер і спеціальне програмне забезпечення.

Інтерактивний лазерний тир – нове покоління тирів, що дає ряд переваг завдяки комп’ютерній графіці. Переваги для навчального закладу: безпека, економічність, комплектність системи, нові можливості для навчання, відсутня необхідність у ліцензуванні.
Наш навчальний заклад щороку бере участь у змаганнях «Сокіл-Джура». Неодноразово учні закладу на вищих щаблях рейтингу із кульової стрільби. Проте якість сучасного обладнання потребує покращення. Інтерактивний лазерний тир допоможе учням покращити навички кульової стрільби.
Ми звернули увагу на програмно-апаратний комплекс «Захисник України», створений спеціально для закладів освіти українськими розробниками.

«Захисник України» – це програмно-апаратний комплекс, за допомогою якого вчитель може ефективно формувати у своїх учнів навички прицільної стрільби з гвинтівки, автомата та пістолета.

3.Багатофункціональний освітній лаунж-простір.

Вашій увазі пропонується проєкт облаштування творчої зони на території школи. Метою створення цього творчого простору вбачаємо: облаштування затишної, оснащеної території, на якій учні школи зможуть реалізовувати безліч своїх творчих ідей. Тут можна проводити засідання літературних клубів, творчих виставок, проводити заходи шкільного самоврядування, диспути та обговорення. Територію пропонуємо оснастити зручними диванами, чи кріслами-мішками для комфортного перебування учнів, передбачити стенд для виставок, полиці для художньої літератури. Реалізація цього проєкту надасть учням додаткову можливість заснувати ряд тематичних клубів за інтересами, проводити авторські творчі виставки та заходи. Лаунж-зона стане осередком творчих ідей та додаткової навчальної самореалізації учнів нашої школи.