Голосування за проєкти-учасники шкільного етапу конкурсу учнівських екологічних ініціатив «Ековектор»

Як завжди, учні нашої школи відповідально поставились до перспективної можливості покращити умови у школі. Вашій увазі два проєкти, які вони підготували. Обидві ідеї варті втілення, однак переможе лише одна. Вибір за вами. Дійте!!!

AgroHUB

В дворі школи є оптимальна територія, на  якій можна розмістити теплицю. У теплиці, на уроках трудового навчання і в спеціальних гуртках працюватимуть учні середньої та старшої школи. Молодші класи відвідуватимуть теплицю в рамках екскурсій.

Втілення проєкту створить умови для організації діяльності екологічних гуртків на базі навчального закладу: «юний овочівник», «світ кімнатних рослин». Учні навчатимуться вирощувати рослини в умовах тепличного господарства. В ході навчального процесу діти нашої та інших шкіл міста відвідуватимуть теплицю для екскурсій та майстер-класів. Овочі, вирощені учнями у теплиці, постачатимуться на кухню шкільної їдальні, а квіти – на прикрашання школи та інших громадських місць.

ЕкоДвір

В Україні переробляють лише до 10% ТПВ. В той же час, кожна школа щомісяця може заробляти на відходах від 600 до 3000 грн, уклавши договір з місцевим заводом з переробки ТПВ. Для цього необхідно встановити на території внутрішнього двору школи спеціалізовані контейнери для сортування ТПВ, обладнати територію та задокументувати правовідносини з переробним підприємством.

За найменшою активністю, українські школи викидають на сміттєзвалища щомісяця5 000 000 грн. Поступово ситуація змінюється і цілі міста переводять школи на роздільний збір. Хотілось би, щоб і в Вінниці – це також стало масовим явищем. Ми зможемо прививати звичку з роздільного збору ТПВ уже в школі. Тоді у нас виростатиме нове покоління з новими цінностями – більш дбайливого ставлення до природи.

ГОЛОСУВАННЯ ТРИВАТИМЕ ДО 18:00 23 КВІТНЯ (П’ЯТНИЦЯ). До голосування долучаються всі учні школи!