25 листопада 2023 року пройшов «Відкритий Кубок Києва 2023 із Зендокай Карате-до». Майже 300 учасників прийняло участь у змаганнях, діти від 5 до 17 років і хлопчики і дівчатка. Наші учні: Стасюк Іван та Шмігель Вадим – здобули, відповідно, друге та третє місця.
Щиро вітаємо їх з черговою перемогою!
Бажаємо, щоб кожне ваше досягнення наближало вас до заповітної мрії! Високих вам результатів і красивих перемог!
![](https://sch15.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2023/11/зображення_viber_2023-11-26_19-51-39-047-1024x768.jpg)