Шановна ліцейська громадо!
Підведені підсумки Всеукраїнського літературно – музичного фестивалю вшанування воїнів України “Розстріляна молодість”, присвячений Дню Героїв Небесної Сотні.
У фестивалі взяли участь 4762 вихованці з 20 областей України. Учениця 11- Б класу Рибалко Даша в номінації ,,Театральне мистецтво” посіла l місце! Від щирого серця вітаємо із заслуженою перемогою! Бажаємо нових, не менш яскравих, звершень і злетів. Нехай твоя зірка слави ніколи не згасає, Дашенько! Слава нашій талановитій молоді! Слава Україні!
![](https://sch15.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-22_18-37-12-852-711x1024.jpg)