24 лютого, у Вінницькому міському палаці дітей та юнацтва імені Л.Ратушної відбувся міський фестиваль української патріотичної пісні імені Героя України Максима Шимка.

Його другий рік поспіль організовує департамент освіти Вінницької міської ради.

Понад 100 учнів вінницьких шкіл долучили до фестивалю.
Також під час заходу можна було подивитися і виставку «Українське військо:1917-1921 рр.” від Українського інституту національної пам’яті. Виставка демонструє, що українське військо і українська держава існує уже давно.
Максим Шимко – учасник Революції Гідності, Герой Небесної Сотні. За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності, Указом Президента України № 890/2014 від 21 листопада 2014 року Максиму Шимку було присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” (посмертно).