Вшанування чоловіків та жінок – уродженців різних куточків України та світу

Історія кожного, хто воював у часи Другої Світової війни – це історія мужності й самопосвяти в ім’я спільної перемоги над агресором . Утверджуючи традицію відзначення 8 та 9 травня в європейському дусі «не святкуємо, а вшановуємо», хочемо згадати Другу Світову з акцентом на роді людей, які боролися проти нацизму .

15 школа вшановує чоловіків та жінок – уродженців різних куточків України та світу, які воювали у регулярних арміях або були партизанами, служили у допоміжних формуваннях або на передовій, пройшли всю війну або героїчно загинули в боротьбі. Разом із тим, ми ділимось родинними історіями і вшановуємо пам’ять дідусів і бабусь, прадідів, прабабусь та інших близьких наших учнів та вчителів.

З пошаною схиляємо голови перед героями, які з неймовірною жагою справедливості та патріотизму зупинили Другу Світову та принесли людству мир і надію. Пам’ятаємо кожного, хто віддав заради Ураїни найцінніше – життя .

Вічна пам’ять і слава героям! Ветеранам зичимо міцного здоров’я та ще довгих років життя!

Історія родини учениці секретаря учнівського самоврядування Логінової Марини .