День Європи – щорічне святкування миру і єдності, спрямоване на поширення ідей європейської ідентичності.

Це, насамперед, можливість долучитися до європейських цінностей. З цією метою в школі з 10.05 по 18.05 пройшов тиждень Європи. Під час тижня проводились заходи, присвячені святкуванню Дня Європи в Україні:

Вчителі англійської мови провели гру-мандрівку «Галопом по Європі». В ході заходу діти прослухали історичну довідку виникнення Євросоюзу, переглянули презентацію «10 фактів про Європу».

Для молодших школярів організовано віртуальні екскурсії «Подорожуємо Європою» для учнів 1-4 класів.
Вчителі географії в 7-х класах провели урок –подорож «Країнами Європи». Учні набули знань про історію створення Євросоюзу, прослухали гімн Європейського союзу. На уроці діти ознайомились з культурою, цікавими фактами, особливостями національної кухні, виготовили державні прапори країн Євросоюзу та презентували їх.
Учні 6-х класів разом з класними керівниками створили колаж «Чудеса світу».
Серед учнів 10-11 класів проведено дискусійний конкурс «Інтеграція в європейський освітній простір» .
Бібліотекар школи оформила книжкову виставку «Євроінтеграція України – шлях у майбутнє».
Відзначення Дня Європи в Україні – це важливий крок у становленні нашої країни , як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.