👩‍👧‍👦Початкова школа – школа радості

👩‍👧‍👦Початкова школа – школа радості. У ній має бути цікаво вчитися і цікаво вчити🌳. Без інтересу, без внутрішньо мотивованого і стимульованого прагнення до знань школа не існує.
Уроки під відкритим небом 🌤 педагоги практикували завжди, але наразі це дуже актуально✅. На шкільних подвір’ях займаються учні. Одна група – з одного боку подвір’я, інша – з іншого. На вулиці діти працюють у різних зонах, заняття проводяться в цікавій формі.

📚Такі уроки більш динамічні, сприяють розвитку творчої уяви школярів, а вчителі планують уроки цікаво, але дотримуючись вимог проведення занять, хоча і незвичайних.

📝Свого часу Василь Сухомлинський заохочував педагогів проводити уроки на природі, адже це, на його думку, не лише сприяє всебічному розвитку дитини, але й розвиває спостережливість, формує науковий світогляд, виховує любов до всього живого і, власне, до самого життя.