З нагоди святкування 30-ти річчя незалежності України та з метою актуалізації уваги учнівської молоді до сучасних проблем приваблювання та охорони, поширення і збільшення чисельності та видового різноманіття тварин Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України проводить Всеукраїнську акцію «Фотозона: «Фауна нашої Батьківщини🏞».
Пишаємось нашими учнями ✅
![](https://sch15.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2021/10/71-1024x735.jpg)