🚘Навчання правилам дорожнього руху – це життєва необхідність, тому різні заходи по ПДР завжди актуальні в навчальних закладах🚘.
✅ Рішення задач тижня безпеки здійснювалось через такі форми роботи: 👣спеціально організовані ігрові заняття пізнавального циклу, 👮🏼♀️зустрічі, 👩👧👦бесіди, спостереження за рухом транспорту🚃, розгляд ілюстрацій🌇, складання малюнків на задану тематику✋, написання творів📜, тестування📊.
![](https://sch15.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2021/11/25-1024x768.jpg)
![](https://sch15.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2021/11/26-1024x768.jpg)
![](https://sch15.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2021/11/27-1024x768.jpg)
![](https://sch15.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2021/11/28-1024x768.jpg)
![](https://sch15.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2021/11/29-1024x768.jpg)
![](https://sch15.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2021/11/30-1024x768.jpg)