Вшанування пам’яті жертв Голодомору

26 листопада у школі було проведено низку заходів з метою вшанування пам`яті жертв Голодомору 1932 – 1933 рр., які спрямовані на донесення до школярів масштабів жорстокості, з якою винищували український народ.

У кожному класі відбулися уроки-реквієми на теми: “Голодомор 1932 – 1933 років. Україна пам’ятає!”, “Чорна сповідь моєї Вітчизни, її прихований біль”, “Пам’ять серця”, “Гори свіча…”, “Чорний птах голодного року”.

Ці уроки запам’ятаються усім завдяки тим емоціям, суму, жалю і співпереживанням. В знак пам’Вяті учні запалили свічки та хвилиною мовчання вшанували мільйони загублених життів у зловісні 1932 – 1933 рр.

У шкільній бібліотеці була організована виставка літератури “Забуттю не підлягає”, що висвітлює трагічні сторінки Голодоморів на Чернігівщині, а у вестибюлі школи оформлено інформаційний куточок з фотоматеріалами тих жахливих подій