Всі діти живуть у своєму казковому світі

У рамках тижневика української мови та літератури в 6-Б класі (вчитель Людмила Пастух) відбулася презентація дитячих збірок: «Весняні казки», «Чарівні казки» та знайомство з ученицями-авторами – вихованцями Літературної Академії BiblioFan (засновниця  книжково – літературного простору –  Ісова Ірина).

За планом творчої зустрічі обговорено важливість розвитку письменницьких навичок у дітей: пройшла дискусія на тему: «Герой казки, яким я захоплююсь», відбувся літературно-мистецький майстер-клас «Створи власного супер-героя».

Особливо емоційним було знайомство з  ілюстратором творів Катериною та ученицею 5-А класу нашого закладу – автором  4-х казок Зуб Анастасією  через формат «питання-відповідь», серед яких прозвучало:

• Звідки ти береш ідеї до казок?
  • Як давно ти почала писати свої перші казкові історії?
  • Які теми найчастіше обираєш для своїх творів?
  • Чи були колись ситуації з твого власного життя, які потім стали основою для казки?
  • Чи завжди в твоїх казках добрий кінець?
  • У чому секрет твоєї казки  «Цікавинки із життя Чарівника»?

Кому з друзів або родини ти показувала збірку казок? Чи пишались вони твоїм успіхом?

Засновниця Літературної Академії BiblioFan Ірина  Ісова подарувала шестикласникам  диски з аудіоказками, які озвучені дитячими голосами.

До збірки «Весняні казки» ввійшли: «Тепла душа» та «Дівчинка Весна».

У збірці «Чарівні казки» надруковано: «Цікавинки із життя Чарівника» та «Веселкова троянда».

Нещодавно відбулася зустріч обдарованих дівчаток Анастасії Зуб та Аліни Саволюк на Вінницькій міській радіостудії  «Місто над Бугом» (передача «На хвилях казки» з Наталею Тодоровською).

Двадцятихвилинну передачу можна переглянути за посиланням:

Пишаємося тобою, Настусенько, юна казкарко.

Бажаємо натхнення, оптимізму, нових творчих злетів і перемог, цікавих проєктів, задоволення від літературної діяльності та вдячних читачів.