Візит в притулок для тварин

Наші учні відвідали притулок для тварин «Острівець» с. Щітки.

Зараз майже всі сили люди спрямовують на допомогу нашим збройним силам. Це надзвичайно чудово, не може не тішити. Проте цією акцією ми хочемо нагадати, що не потрібно забувати про тварин, які живуть у притулках, серед них є багато релокованих — ті, кого військові забирали із зони бойових дій.

Цей візит відбувся не випадково, адже виховання у нашому освітньому закладі базується на прищепленні любові до тварин та чуйного ставлення дітей до навколишнього середовища.

Для тварин притулок є цілим всесвітом, деяким щастить і вони стають членами чиєїсь сім’ї, водночас більшість так і продовжують жити у вольєрах. З’являється надзвичайно велике бажання хоча б покращити проживання тварин в притулку.

Кожен із нас може допомогти собакам і котам, що залишаються без дому, забезпечуючи їм право на повноцінні життя і любов.