Сьогодні Вінниці 660 років!

Це свято для всіх, хто тут народився, хто приїхав одного разу й залишився назавжди, хто живе чи працює в ньому.

Наше місто унікальне природною красою, особливими традицями, славною історією і талановитими людьми, які прославляють його далеко за межами. Ще Вінниця – це місто активних та згуртованих мешканців, які люблять рідне місто, і, не знаючи втоми, працюють для його розвитку.

Зараз ми живемо у складний час випробування для нашої країни, і нам так важливо бути згуртованою, єдиною громадою, вміти чути один одного, підтримувати та досягати бажаної мети. Ми цінуємо активну громадянську позицію наших мешканців, і впевнені, що разом ми подолаємо всі негаразди, пов’язані з агресією ворога.

Ворогові нас не зламати! І сьогодні, коли наша країна в небезпеці, вінничани зі зброєю в руках самовіддано боронять рідну землю від лютих ворогів. Всім захисникам, кожній людині, хто віддає свої сили для збереження цілісності території України, ми дякуємо, а полеглим Героям – віддаємо пошану. І хоч війна сьогодні ще триває, але ми впевнені: Україна перемагає, і Україна переможе!

Сьогодні найважливішим і найнеобхіднішим побажанням для кожного з нас є побажання Перемоги і миру. Тож нехай на нашій рідній землі буде злагода і процвітання, а небо над Україною завжди буде блакитним і безхмарним.

Слава Україні! Слава її Героям!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *