Учні загальноосвітньої школи ✓15 – учасники Всеукраїнського проєкту «Мішечок».

Мета – сформувати звичку користуватись багаторазовими торбинками в побуті.
З 6 квітня 2021 року Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World» закликає шити екомішечки для користування в повсякденному житті. Торбинки можуть ставати щоденною корисною звичкою в кожній родині – альтернативним пакуванням при покупці товарів.

У межах проєкту відбудеться конкурс серед учнівської молоді, шкіл та позашкільних навчальних закладах з індивідуальними та колективними номінаціями. Головний подарунок отримає школа, учні якої пошиють найбільшу кількість мішечків, – принтер для сублімаційного друку.

Мета конкурсу – поширення ідеї відмови від поліетилену. Кілька годин чи навіть хвилин використання пакетів завершуються сотнею років на звалищі. За даними Zero Waste Europe, середній час використання одного пластикового пакета — 25 хвилин, а розкладається він від 100 до 500 років залежно від типу. Українці використовують близько 500 пакетів за рік. Якщо порахувати за кількістю населення, то за рік викидається близько 20 млрд поліетиленових пакетів. Всі вони спочивають на звалищах, самотньо блукають вулицями України, потрапляють до організму тварин або в питну воду.

Тож, наші учні уже почали шити мішечки. Фото торбинок ми публікуватимемо на нашій сторінці з хештегами #schoolrecyclingworld #мішечокSRW #мішечок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *