Благодійний ярмарок на підтримку Збройних сил України

Благодійний ярмарок на підтримку Збройних сил України організували учні ліцею № 15. Батьки разом із дітьми продавали солодощі та випічку, яку приготували вдома.

Кекси, тістечка, цукерки та інші смаколики школярі продавали в холі ліцею.

Учень четвертого класу Роман приніс печиво з варенням та круасани. “Це є дуже важливо — допомагати ЗСУ. Тому що, якби не наші військові, то у нас би не було ось цього синього неба і ми б не змогли з вами ось так говорити, бути тут і продавати солодощі”, — каже Роман. Учениця 7 класу Тетяна принесла кекси та тістечка. Учні розповідають, готували усе це разом із рідними.

Діти також написали листи для військових. “Наша вчителька давала нам листочки й ми писали листи для захисниць і захисників. Їх вже ми передамо до Бахмуту нашим захисникам. Я написала, щоб вони повернулися додому живі та здорові. Щоб їх Бог оберігав”, — розповідає Марія учениця 3 класу.

Благодійний ярмарок учні ліцею № 15 проводять вже не перший рік.

Чим можемо, тим допомагаємо. Тому що байдужими не можна бути. Ми не можемо стояти осторонь. І діти мають розуміти, що відбувається в нашій країні.

На ярмарку школярі вторгували 103 150 грн. Усі вторговані гроші йдуть на потреби військових.

На підтримку наших захисників , які оберігають Бахмутьський напрямок рідної неньки.