Благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ

У нашому ліцеї відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ.

Ідея та організація ярмарку належить учнівському самоврядуванню, до якого входять представники із різних класів, а значить: це ідея дуже багатьох учнів школи.

Торти, тістечка, печиво, вафлі, сік, чай – чого тільки не було на столах! Домашню випічку охоче розкуповували не тільки діти, а й вчителі. Майстер класи від професіоналів своєї справи та веселі аніматори для наших найменших гостей.

Дякуємо за активність та підтримку усім батькам, які із задоволенням та натхненням постійно долучаються до благодійного ярмарку. Робимо все, що можемо разом, для нашої перемоги.

61000 грн наша велика родина зібрала на благодійному ярмарку.

Разом нам вдалось придбати для наших захисників квадрокоптер DJI MAVIC 3 FLY MORE COMBO, рації та набір інструментів. Дякуємо нашим друзям, які завжди долучаються до наших заходів та благодійності.

Разом до перемоги!