Екологічний марафон

Цікавим та змістовним, багатим на різноманітні заходи був «Екологічний марафон», який проходив у період з 24 по 28 квітня у нашому ліцеї цього року.
До його підготовки та проведення залучились як учні, так і вчителі нашого ліцею.
Так, на уроках англійської мови учні 6-х класів (вчитель Горовенко Т.П.) обговорювали теми, які тісно пов’язані з екологією та екологічними проблемами, переглядали мультфільми про шляхи збереження навколишнього світу та вчились сортувати сміття.

Шестикласники із захопленням декламували вірші англійською мовою, співали на уроках пісні про екологію сучасного навколишнього світу та брали участь у конкурсах індивідуальних, парних та групових проєктів.

Так, впродовж Марафону пройшов « Конкурс індивідуальних відеопроєктів декламування віршів “The Earth is our home “ . Найкращими було визнано 20 робіт.
Серед них роботи, які представили учні:
6-І класу: Контопенко Анна, Зуб Анастасія, Сірак Поліна, Кубович Віра, Ірга Вікторія, Ящишина Софія, Войцещук Олексій;
6-Б класу: Шептякова Ірина, Кириленко Андрій, Ніжинська Катерина;
6-Г класу: Ткачова Марія, Кучеренко Денис, Гончарук Анна, Кушнір Михайло та Гавенда Артур.
6-Д класу : Шадурова Варвара, Черниш Каріна.

Переможцями Конкурсу стали: Ткачова Марія (6-Г клас), Шептякова Ірина (6-Б клас), Ящишина Софія (6-І клас), Конотопенко Анна (6-І клас), Шадурова Варвара (6-Д клас), Кучеренко Денис (6-Г клас), Сірак Поліна, Кубович Віра, Ірга Вікторія, Зуб Анастасія (6-І клас).

Але, найцікавішим та найемоційнішим став пісенний конкурс. На Конкурс були представлені індивідуальні, парні та групові проєктні відеороботи.
Переможцями конкурсу було визнано роботи, які підготували учні:
6-Г клас – Ткачова Марія, Кучеренко Денис, Гонта Марія та Гончурук Анна;
6-І клас- Левшина Дар’я та Фаріга Вікторія.
6-Д клас- Шадурова Варвара та Барабаш Еммануела, Єременко Еріка;
6-Б клас- Ніжинська Катерина, Кириленко Андрій.

6-І клас (який працює за програмою “Інтелект України”), представив на Конкурс цікавий “КЛАСНИЙ ПРОЄКТ”!!!

Щиро дякуємо батькам наших ліцеїстів та усім, хто долучився до роботи над проєктами!!!

Долучились до Марафону і учні 10-Б класу , активні учасники шкільного самоврядування на чолі із Сполуденною Яною Артурівною та Горовенко Тетяною Петрівною, які представили шкільній родині свій відеопроєкт “Heal the World”, у якому закликали усіх ліцеїстів берегти нашу країну – нашу рідну Україну, наш спільний дім та чудовий світ у якому ми живемо!!!

Завершуючи “Екологічний марафон”, учні 10- Б класу підготували нашим ліцеїстам цікаві, інформативні та змістовні рекомендації та поради “Healthy you in a healthy world”, які вони узагальнили та представили у своїх буклетах. Найкращими було визнано роботи, які підготували: Войцещук Анастасія ” Invironmental Protection”, Бурлака Маріанна “Save the Earth”, Вахітова Ольга ” Earthquake. Safety Rules”, Петрова Анна ” What you should do when the fire starts”.

Дякуємо усім, хто долучився до наших заходів! Разом до Перемоги! Слава Україні!!! Героям Слава!!!