За нашу рідну Україну, Що зберегли на всі віки – Низький уклін і тричі “Слава!” Вам, українські захисники!

До Дня захисника і захисниць в нашому ліцеї був проведений благодійний день. Діти, колектив та батьки школи, як єдина родина, стали активними учасниками. Діти виготовляли обереги, листівки, сувеніри, писали листи, малювали для воїнів, збирали смаколики та приймали участь в акції «Новорічні дрони» завдяки якій ми маємо змогу придбати для нашого випускника ліцею та його побратимів FPV дрон.
Також спільними силами нам вдалось передати новорічні смаколики до 3-ох бригад, які захищають нас на східному напрямку.
Ми дякуємо нашим ліцеїстам, батькам та педагогам за небайдужість та підтримку наших захисників.
Слава Україні!