Зустріч історичного клубу “Покоління UA”

Зустріч історичного клубу “Покоління UA” на тему: “Сучасна освіта України: Реформи. Виклики. Передбачення”, попри карантин видалась напрочуд продуктивною.
Метою зустрічі було об’єктивно поговорити про сучасну систему шкільної освіти в Україні, виокремити сильні та слабкі сторони, досягнення та прорахунки. Разом із учасниками зустрічі ми прописали певні передбачення на майбутнє від безпосередньо очевидців освітнього процесу – школярів.
На їх думку до реформ варто додати:
– Більше практики для предметів, які цього потребують;
– Запровадження новітніх технологій на кшталт електронних журналів і щоденників;
– Початок занять варто зробити о 9:00;
– Практикувати нестандартні форми проведення уроків, такі наприклад як уроки-екскурсії, тощо;
– Запровадити в школі певного факультативу або одного із предметів, який був би спрямований на розвиток емоційного інтелекту учня та навчив би його справлятися самостійно із стресовими ситуаціями та з власними емоціями.
Дякуємо усім причетним за зустріч!
#вмпдю