Мандрівка рідним краєм

7 жовтня учні 2-Б та 4-Г класу відправилися у мандрівку рідним краєм. Першою станцією був Вороновицький музей історії авіації та космонавтики у маєтку Грохольських-Можайських, де ліцеїсти дізналися про власника садиби та його талановитого молодшого сина – Олександра, який розробляв модель першого в світі літака. Також екскурсовод розповів про героїв рідного краю, розвиток літакобудування та авіаційну амуніцію. Крім того у цій же будівлі можна побачити цікаву виставку присвячену життю і творчості відомого подільського кобзаря Перепелюка. Діти придбали пам’ятні магнітики та попрощалися з величною історичною пам’яткою архітектури.
Продовжилася мандрівка в с. Степанівка в кінно-спортивному клубі “Maxikon”. Тут учні мали можливість ознайомитися з породами коней та правилами догляду за ними. Ліцеїсти щедро пригощали коней під наглядом інструкторів. А родзинкою цієї екскурсії стало катання на конях. Після відпочинку з тваринками влаштували маленьку фотосесію на згадку про шкільні історії.
Цінуємо моменти проведені разом!

Урок пожежної безпеку відбувся у 1-І класі